Heet mokkeltje Onervaren8989 van 33 wil een man

Onervaren8989 van 33 uit Limburg is een Heet mokkeltje dat een man wil.

Vrienden en vriendinnen heb ik genoeg maar ik ben nog single en voel me soms best wel eenzaam als al mijn vriendinnen bij hun vriendje zitten. Ze hebben grote verhalen over wat ze uitspoken in de slaapkamer ik ben alleen nog zeer onervaren..Ik ben altijd maar druk met mijn carrière bezig geweest en heb dus eigenlijk mijn sexleven verwaarloosd.

Naam
Onervaren8989
Leeftijd
33 Jaar
Relatie
Single
Provincie
Limburg
Land
Nederland
Ogen
Bruin
Haar
Bruin
Postuur
Slank
Uiterlijk
Getint
Ziennas (21)
ToerenRika (22)
Kongfupandi (25)
DemiV (25)
Lekkertjezz (29)
Imelle (28)
Pentricia (28) Zuid-Holland
Tja ik ben welgesteld en ik kan alles krijgen wat ik wil maar liefde kan je niet kopen. Ook is het zo dat de meeste mannen kicken op m'n geld, dit wil ik dus echt niet. Ik wil dat je kickt op mij ;-)
Maisiele (20) Drenthe
Single of niet, het leven gaat gewoon door. Sinds ik mijn ex de deur heb gewezen ben ik elke avond in de sportschool te vinden. Natuurlijk is dat een escape en heb liever een leuke vriend die me elke avond vergezeld.
⬤ Online
Dhalianka (24) Utrecht
Na de relatiebreuk ben ik bewust wat rustiger gaan leven en heb me niet gestort in het vrijgezellenleven. Echter nu is de tijd aangebroken dat ik weer zoekende naar een lieve man die zich met mij wil gaan settelen.
⬤ Online